Woodblock.cz
DŘEVO & PODLAHY
Akce měsíce
Masivní stoly ROOMS Exkluzivní podlahy

SlužbySlužby

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude vracet a nejlepší poděkováním pro nás bude, řeknete-li to svým přátelům a známým.

Abychom Vám pomohli se orientovat v bohaté nabídce sortimentu různých dřevin,masivních nebo vrstvených dřevěných podlah , laminátových podlah a dalších výrobků, nabízíme Vám tyto služby:

 • Výběr vhodných materiálů, výběr materiálů ve vzorkovně firmy
  Poradíme s výběrem a nabídneme varianty od nejlepší k nejhospodárnější
 • Technické poradenství
  Poradíme s detaily, technickým řešením, nejvhodnější způsoby pokládky.
 • Individuelní realizace nákupu, máte-li jakýkoliv problém, nejasnost co nakoupit, kolik objednat, jakým způsobem se podlaha pokládá, dopraví - stačí poslat email. office@woodblock.cz , kde popíšete Váš požadavek. My vás budeme kontaktovat a pomůžeme s  individuelní objednávkou.    
 • Kalkulace nákladů – rozpočet pro pokládku podlahy, rozpis  materiálu včetně pokládky
  Provedeme kalkulace  spotřeby jednotlivých materiálů, současně i rozpočet pro dodání materiálu a  pokládku podlah.
 • Pokládku podlahových materiálů
  Za spolupráce s odbornými podlahářskými firmami zajistíme odborné položení  u nás zakoupených materiálů.  Na základě Vaši  poptávky pokládky Vás bude kontaktovat technik, se kterým dojednáte termín konzultace pokládky, před realizací je třeba změřit vlhkost podkladu, zjistí se zda je nutné dorovnat povrch stěrkováním a další technické podmínky pokládky, následně objednávka a realizace. Ceník pokládky naleznete v sekci ceníky a katalogy.
 • Doprava zakoupených materiálů
  Všechny zakoupené materiály Vám můžeme dodat za úhradu na vámi požadované místo. U některých materiálů a množství požadujeme plnou cenu za dopravu, většinu materiálů však od určitého zakoupeného množství dodáváme  za pouhý příspěvek na dopravu .
   Vzhledem k tomu, že dodáváme z různých  skladů, různé druhy materiálů, je nutné vznést dotaz na výši úhrady dopravy u všech zakázek od  nás dopravovaných. V případě osobního odběru, na základě předchozí úhrady je Vám vystavena výdejka do jednotlivých skladů podle místa odběru.
 •  Poptáváte-li materiál u nás neuvedený ? Svoji poptávku odešlete, naše nabídka  na www.woodblock.cz  je  omezená, a tak je možné, že i to co právě hledáte a nemůžete nalézt, je u nás k dispozici – pošlete poptávku a určitě vám odpovíme.

Máte-li zájem o některou z námi nabízených služeb, napište nám poptávku na  office@woodblock.cz a budeme Vás  kontaktovat.